הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 2 באפריל 2024

רמפה מעליות ונגישות בע"מ מתמחה במתן פתרונות מקצועיים ייחודיים למעלוני מדרגות. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את שרותינו ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אנו יודעים כי אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .בימים אלה אנו משכתבים ומשפרים את נגישות אתרנו מחדש, מבצעים סקירת נגישות בעזרת מורשה לנגישות השירות המומחה בנגישות אתרי אינטרנט.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר יבוצעו ויושלמו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר יונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר יתמוך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן כבר כעת לגלוש בצורה מיטבית באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים  Edge או Chrome .

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

אנו מפרסמים את הצהרת הנגישות בכנות ומתוך רצון לסייע ללקוחותינו. אם יידרש עומד לרשותכם מנהל תחום הנגישות יהודה פריד  אשר יספק כל מידע באמצעות מייל או בטלפון לבחירתכם. אנו מעריכים שסקירת נגישות האתר תושלם במהלך חודש אפריל  2024. מייד לאחר מכן נבצע את ההנחיות תוך כדי בדיקות ביצוע מדוקדקות.

הסדרי נגישות בחברה

לרמפה מעליות ונגישות בע"מ אין משרדים לקבלת קהל  ומספר העובדים אינו עולה על 13.

ובכל זאת  ערכנו את כללי התפעול כך שיהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. חשוב לנו בעבודה עם לקוחותינו לאפיין את הפתרונות הנגישים והטובים ביותר וחשוב לנו  גם לספק מידע על פתרונות אלו באתר האינטרנט שלנו בצורה נגישה.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

כחלופה זמנית, במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה כלשהי בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך מנהל תחום הנגישות יהודה פריד בטלפון – 052-6604776   או בכתובת מייל – INFO@RAMPALIFT.CO.IL