פתרון הנגישות המושלם

1.ללא מכונות על הגג, גובה ראש נמוך, תאורת תקרה LED חסכנית בחשמל.

2.לוחות הפיר עשויים לדה או זכוכית בטיחותית. ניתן לזגג את כל ארבעת הצדדים.

3.מבחר גדול של דגמי דלתות; דלתות פלדה, דלתות אלומיניום, שערים, דלתות אש בדרוג E160.

4.מנגנוני פתיחת דלתות סמויים או חיצוניים כחלופה אפשרית.

5.מתוכננים עם מינימום שטח רצפה אך עם מקסימום מרחב פנימי.

6.פתרונות ההרמה של חברת Cibes הם ידידותיים לסביבה. 95% מהמעלית עשויה מחומרים ממוחזרים והם עם תו תקן אנרגטי 5000A ו-4000A ומצוידים במערכת הנעה EcoSilent.

פרטים נוספים אודות המעלון

1.המעלון המצויד במערכת ההנעה החדשנית שלנו נושא תו אנרגיה A ומשתמש ב-45% פחות חשמל לעומת מעלון שאינו מצויד.

2.במערכת זו. צריכת חשמל שנתית המבוססת על מעלון בעל 2 תחנות עם טווח נסיעה של 3.6 מ' המצוייד במערכת EcoSilent ותדירות שימוש של 20 נסיעות ביום. סיווג האנרגיה הוא על פי VDI 4707  חלק 1: 2009. הבדיקות נערכו על ידי Liftinstituut B.V. www.liftinstituut.com.
דציבלים נמדדו במרחק של 2 מ' מהמעלון, במהירות קבועה ועם עומס של 150 ק"ג. כל הבדיקות נערכו על ידי Springwell Audio AB, חבר מועצת האקוסטיקה השוודית. www.springwellaudio.se

3.כל דגמי המעלונים של Cibes נושאים תו תקן CE ועברו בדיקות מקיפות ובדיקות איכות לפני שעזבו את מפעלינו. המעלונים שלנו הם מוצרים עם תעודות שעומדים בתקני האיכות האירופיים, תקן מכונות 2006/42/EC ו-EN 81-41. המידע על המוצר הזה הוא כללי ואנו שומרים על הזכות לשנות את עיצוב המוצר ואת המפרט שלו. ייתכנו שינויים קלים בצבע של המוצר.

המעלון של Cibes מציע מבחר גדול של מידות מעלונים, דגמי דלתות, חומרי גמר ואביזרים כך שתוכל להתאים את תצורת המעלון לפי בחירתך ודרישותיך.